Mevcut armatürler için geleceğin LED teknolojisi

 

Işığın ölçeklendirmesi

Prizma ve reflektör optiklerinin kombinasyonu ile çok yoğun vurgulamalar, birinci sınıf bir görünüm ve çarpıcı bir görsel estetik ortaya çıkıyor. Aydınlatma ihtiyaçlarına göre Tritec Optic modülü tek veya iki tane üst üste olarak kullanılabiliyor.

Tritec Optic Simetrik


Tritec Optic asimetrik

 

Üç farklı ışık yönlendirme işleminin kombinasyonu ile görsel konfor

LED'ler bir halkanın etrafına dizilmiş ve yere paralel şekilde konumlandırılmış olduğundan, yaratılan ışık ağırlıklı olarak istenen çalışma alanına yönlendiriliyor. LED'lerin etrafındaki prizmatik halkalar, ışığı yönlendiriyor ve kamaşmayı azaltıyor. Bu halkaların altında yer alan altıgen reflektör koni, içbükey yapısı ve ölçeklendirilmiş yüzeyi ile ışığın optimum şekilde yönlendirilmesini sağlıyor. Işığın bu şekilde kombine edilerek yönlendirilmesi, reflektör yüzeylerinin yoğun vurgulama performansı ile huzur veren bir genel aydınlatma etkisini aynı anda yaratıyor.

Profesyonel kontrol sistemleri ile enerji tüketimi ve masraflarınızı azaltın

Tritec değişim kitleri, DALI arayüzü ile açılıp kapatılabilir ve dim edilebilir. Bu akıllı kontrol sistemi sayesinde ışık, istenildiği gibi ayarlanabilir.

Show overview

İki farklı ışık renk sıcaklığı 


Mevcut armatürler için geleceğin LED teknolojisi

Selux'ün mevcut armatürleri üzerinde Tritec Optic modülü kullanıldığında, cadde ve meydanların simasında bir değişiklik olmaz.

Teknik bilgiler

 

Show overview

Hizmet ve garanti

Şirketimizden çıkan her aydınlatma armatürü ışık rengi, ışık akısı ve gücü açısından kontrol edilir. Daha sonra gerekmesi halinde sağlanan ışık kaynaklarının, ilk kaynaklar ile aynı parametrelere sahip olmasının sağlanabilmesi için tüm bu veriler saklanır. 

  • Selux.com’da proje kaydının yapılması şartı ile 5 yıl garanti